OLT – Optical Line Terminal

V8240

V8240
10x Slot pro zákaznické karty (SIU)
4x GPON SFP (SC/PC)
4x SFP 100/1000Base-X
4x GPON SFP pro redundanci

2x slot pro uplink síťovou kartu (NIU)

4x SFP 100/1000Base-X
2x 10G XFP

- Plná redundance (Zdroj 230 AC nebo 48 V DC, SIU, NIU)
- Celkem 40GPON portů až 5120 ONU - Výška 7RU
- Možnost kombinace s Point-to-point sítěmi
- Přepínací kapacita 296Gbps, propustnost 220Mpps
- Flash Memory 72MB, SDRAM 1024MB

V5824
8x GPON SFP port (až 1024 ONU) OLT_V5824G
8x Combo uplink port 1Gbps OLT_V5824G2x 10G uplink port (SFP+)
Redundance zdroje (230 V AC nebo 48 V DC)
Management Web i CLI
Přepínací kapacita 96Gbps, propustnost 71Mpps
Flash Memory 64MB, SDRAM 512MB
Výška 1U

V5812
4x GPON SFP port (až 512 ONU) V5812G_front8x Combo uplink port 1Gbps
Redundance zdroje (230 V AC nebo 48 V DC)
Přepínací kapacita 36Gbps, propustnost 26,8Mpps
Flash Memory 40MB, SDRAM 512MB
Výška 1U