ONU (ONT) – Optical network unit (Optical network terminal)

H665G

H665G_front

1- portové ONU
Uplink port – GPON SC/APC, SFFService port – 10/100/1000BASE-T (RJ45)
IGMP snooping
Webový management

H660G(V)

4-portové ONU
Uplink port – GPON SC/APC, SFF
Service porty – 4x 10/100/1000BASE-T (RJ45) H660GV
128MB Flash Memory
PPPoE klient, DHCP server/klient
NAT, DNS Relay server
Port forwarding, firewall s ACL
IGMP snooping, L2 funkce – VLAN port filtering
Webový management
Typ H660G V obsahuje navíc 2x POTS port s funkcemi VOIP VoIP – SIP (RFC3261/3262/3264), RTP, RTCP(3550/3551)

H660GW(RW)

4 portové ONU s WIFI a VoIP funkcemi
Uplink port – GPON SC/APC, SFF
Service porty – 4x 10/100/1000BASE-T (RJ45), 2x POTS RJ11
128MB Flash Memory
PPPoE klient, DHCP server/klient H660GWNAT, DNS Relay server
Port forwarding, firewall s ACL
WIFI - 4x SSID, IEE802.11 b/g/n, 300Mbps
VoIP – SIP (RFC3261/3262/3264), RTP, RTCP(3550/3551)
IGMP snooping, L2 funkce – VLAN port filtering
Webový management
Zálohování napájení pomocí BBU
Typ H660RW obsahuje koaxiální F konektor pro služby CAT V 
Analogové video na 1550nm
AGC nastavení pro RF výstup
Frekvenční pásmo 47-1000MHz