cz sk pl

Pro naši centrálu v České republice hledáme vhodné kandidáty na tyto pozice:

1/ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

• Místo výkonu práce: Vestec u Prahy

• Náplň práce:
o přijímaní a zpracování objednávek
o skladová evidence zboží, příprava podkladů pro expedici zboží, zajištění přepravy
o vystavování faktur vydaných a jiných účetních dokladů, kontrola plateb, urgence neplatičů
o objednávání zboží u tuzemských i zahraničních dodavatelů
o zápis faktur přijatých
o řešení reklamací
o výkazy Intrastat, EKO-KOM a jiné reporty
o aktivní spolupráce s obchodním a účetním oddělením
o další činnosti související s chodem kanceláře
o práce v informační systému ABRA

• Požadujeme:
o minimálně středoškolské vzdělání
o znalost anglického jazyka – pokročilá úroveň,
znalost polského jazyka – výhodou
o velmi dobrá práce na PC (MS Excel, World, Outlook atd.)
o dobré komunikační a organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost a pozitivní přístup
o schopnost samostatné práce a odolnost vůči stresu
o praxe na obdobné pozici podmínkou

• Nabízíme:
o zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
o příjemné pracovní prostředí
o prostor pro seberealizaci
o možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
o stravenky
o příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
o kurzy anglického jazyka
o fyzioterapeutická péče na pracovišti
o sleva na nákup kvalitních vín u partnerské společnosti

Nástup možný ihned.

2/ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – TELEKOMUNIKACE

• Místo výkonu práce: ČR, centrála: Vestec u Prahy

o akvizice nových zákazníků
o pravidelná komunikace a udržování vztahů se stávajícími zákazníky
o práce s informačním systémem ABRA
o monitoring a hodnocení situace na trhu
o pravidelný reporting a účast na poradách
o administrativní činnost související s výkonem funkce obchodního zástupce

o znalost práce na PC
o výborné komunikační a prezentační dovednosti
o znalost a praxe v oblasti telekomunikací – výhodou
o vysoké pracovní nasazení a loajalita k firemním zásadám
o řidičský průkaz sk.B podmínkou
o ochota cestovat po celé ČR
o preciznost, samostatnost
o ochota se průběžně vzdělávat

• Nabízíme:
o stravenky
o telefon, notebook, služební vůz

Pokud Vás některá z těchto pozic zaujala a domníváte se, že jste vhodným kandidátem, prosíme o zaslání strukturovaného životopisu v ČJ a AJ na adresu: prace@raycom.cz

Volná místa