Pro naši centrálu v České republice hledáme vhodné kandidáty na tyto pozice:

Obchodník - senior

Popis pracovní pozice/požadavky:
- znalost telekomunikačních technologií a sítí
- přehled o trhu telekomunikací
- zkušenosti z oblasti prodeje
- časová flexibilita
- pracovitost, kultivované a příjemné vystupování
- ochota a schopnost učit se novému
- pracovní působnost celá ČR, případné zahraniční služební cesty
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- schopnost týmové spolupráce
- schopnost samostatně se podílet na projektech
- aktivní řidič alespoň sk. B
- čistý trestní rejstřík

Technik IT

- znalost HW výpočetní techniky
- reinstalace a veškeré opravy počítačů PC Platforma Windows, Systemy: WinXP, Win 2003 Server, Win 2008 server, Win 7, Win 8. Všechny tyto systémy umět spravovat, jejich aplikace instalovat a umět odstranit problémy týkající se těchto systémů
- reinstalace a případně opravy Počítačů Apple Macintosh, systemy MacOSX. Tyto systémy a jejich aplikace umět instalovat, spravovat a odstraňovat problémy těchto systémů
- instalace OS Linux, Redhat, Fedora, Cent OS. Znalost Bash a instalace systému. Ladění Opensource aplikaci např. Postfix, Dovecot, Spamassasin, Proftpd, Apache Mysql a dalších nutných pro běh mailserveru, web serveru, ftp serveru, fileserveru. Práce z Rsync daemonem
- umět pracovat se základy CLI na switchích a routerech, znalost routovacích protokolů
- ovládat rozsahy IP adres, jejich masky a sítě v IPv4
- umět manuální práce typu Konektorovat kabely, montovat zařízení a počítace a jejich HW
- příjemné vystupování zejména vůči zákazníkům
- rozumět topologii sítí LAN, WAN
- být ochotný pracovat přesčas a schopný vyřešit problém samostatně v krátkém čase
- být flexibilní, reagovat rychle na stav situace v havarijním stavu

Pokud Vás některá z těchto pozic zaujala a domníváte se, že jste vhodným kandidátem, prosíme o zaslání strukturovaného životopisu v ČJ a AJ na adresu: prace@raycom.cz

Volná místa